O nás

Historie firmy KARIBU Holztechnik

Historie firmy KARIBU Holztechnik sahá až do roku 1889, kdy se podnik Steinbrügge & Berninghausen začal zabývat stavbou lodí ze dřeva nejvyšší kvality. Časy se změnily a z tohoto podniku vznikl KARIBU Holztechnik. Jméno KARIBU Holztechnik je založeno na dlouholeté zkušenosti se zpracováním dřeva odrážející se v té nejvyšší kvalitě výrobků. Tyto výrobky se zároveň vyznačují funkcionalitou, ojedinělým designem a zohledňují německý smysl pro přesnost a smysl pro detail.

Společnost KARIBU Hozltechnik je největším evropským výrobcem saun, infrakabin, zahradních domků a altánů, garážových stání a dětských dřevěných výrobků. Je zároveň držitelem mnoha certifikátů kvality jako TÜV NORD, FSC, PEFC. 

sample-banner-1.jpg

Několik fotografií z hlavního výrobního závodu v Brémách

NEMO Czech s.r.o. 

Společnost NEMO Czech s.r.o.  výhradně zastupuje společnost KARIBU Holztechnik na českém a slovenském trhu. Po sedmi letech zaujímáme čelní postavení ve svém oboru. Naší prioritou je individuální přístup a spokojenost zákazníka. Proto je nedílnou součástí našich služeb také profesionální poradenství a technické konzultace.

Moderní výroba v německých Brémách je zohledněna do našich přiznivých prodejních cen, které považujeme kromě kvality za největší konkurenční výhodu. Dokladem kvality výrobků je také fakt, že KARIBU Holztechnik je dodavatelem dřeva většiny tuzemských výrobců saun.

Služby

  • odborné technické poradenství
  •  individuální konzultace na místě instalace
  •  montáž a individuální úpravy
  •  záruční a pozáruční servis 

NEMO Czech s.r.o.

left-contact-bg-sauny.png

Kontakt:

Mobil: +420 602 414 050
E-mail: [javascript protected email]

left-pointer-bg-sauny.png

Adresa:

Plynární 792/35,
170 00 Praha 7 Holešovice

IČ: 27259056
DIČ: CZ27259056